Menü
Sosyal Medya

2002 yılında 160 M2 lik bir üretim atölyesi, sıfır sermaye ve kiralık makineler ile başladığımız üretim hikâyemizde; kurulduğumuz gün belirlediğimiz hedefimiz “Bir Dünya Markası Olmak” misyonu ile hiç durmadan, yorulmadan ilerliyoruz.

Üretmeyi; en büyük milli ödevimiz olarak görüyoruz..

Tutkularımızın iş yaptığına inanıyoruz. Tasarlıyoruz ve üretiyoruz, üretmeyi en büyük ödevimiz görerek tutkularımızın en başına koyuyoruz. Her gün ezberlerimizi bozup yeniden yorumluyoruz. Sınır tanımıyoruz, yapılamaz denileni yapmak için heyecan duyuyoruz. Detay çözmekten yeni yöntemler geliştirmekten kendimizi alıkoyamıyoruz. Kuralları değiştirmek için hiç yorulmadan koşuyoruz.

Dünya markası olmak için çıktığımız bu yolda herkese kafa tutuyoruz. Üreten, istihdam oluşturan, bulunduğu sektörün sorunlarına karşı duyarlı olan ve çözüm üretebilen bir firma olarak kendi gelişmemizin, ancak sektörümüz gelişirse kalıcı olacağını biliyoruz ve bu değişimin de ülkemizin kalkınmasının ana argümanı olduğu bilinci ile hareket ediyoruz.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et